30 yıllık tecrübe


ESERSAN, Türkiye’de makine ayağı üretimi yapan ilk kuruluştur. 30 yılı aşkın süredir, yenilikçi yaklaşımımızla yüksek kaliteli ve ekonomik ürünlerimizle makine ayağı sektörüne liderlik etmekteyiz.

Makine ayakları haricinde, makina kulpları ve elemanları ile makina, metal, plastik, gıda, ambalaj, otomotiv, tekstil, kimya, elektrik ve otomasyon gibi bütün makina imalatçılarına ve üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Standart ürünlerin yanı sıra kauçuk, metal ve plastik konularında özel üretimler de yapabilmekteyiz.

ESERSAN-LEVEL olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün çeşitliliğini arttırmak, yüksek kalite standartlarında ekonomik ürünler sunmak, konumuzda öncü ve tercih edilen marka olmaya devam etmek amacındayız.

KALİTE YÖNETİM POLİTİKAMIZ


Sizler ile Birlikte Üretmek

Sizlerin istek ve beklentilerini anlayarak, talepleriniz doğrultusunda ürünler üreterek sadece çok satış yapmak için veya pazar payını arttırmak için değil kişileri kazanmak için üretmek en temel amacımızdır.

Detaylı Çalışma

Ürün Tasarımı

Etkin Kullanım

Kullanıcı Memnuniyeti

Verimliliği En Üst Düzeyde Sağlamak

Doğru ve etkin bir iş planlaması ile iş kaybını en aza indirerek, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamak. Müşteri veya satıcı tarafında ortaya çıkan veya çıkabilecek olumsuz süreçleri önceden tespit ederek onları ortadan kaldırmak ve oluşumunu engelleyecek bir sistem geliştirmek. .

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kuralların takipçisi olarak, çalışanlarımızın eve güvenli bir şekilde gidebilmesini sağlamak.

parallax background
 

Türkiye'den dünyaya açılan ihracat ağı

Son 20 yıldır, “ESERSAN” ve “LEVEL” tescilli markalı ürünlerinin satışını bayilerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Çalışmalarını ülkelerin taleplerini göz önünde bulunduran, gelişen güçlü bir teknolojik alt yapı ile müşterilerine sektöre özgü çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Dünya pazarlarında, kaliteli ürün ve mutlak müşteri memnuniyeti hedefleri ile yoluna hızlı bir şekilde devam etmektedir.